У претпоследњем колу Кошаркашке лиге Србије а уједно последњем који ће одиграти пред својим навијачима, кошаркаши Спартака дочекују новосадску Војводину у традиционалном дербију. Пред изабраницима Драгољуба Видачића је сусрет са екипом која игра чврсту одбрану из које проистиче много лаких поена, па у припреми утакмице се много пажње обраћа на ту чињеницу која може бити кључна за питање победника. Спартак ће након бројних повреда и отказа у овај меч ући у овом тренутку са најјачим саставом, који ће покушати да на терену спроведе све тактичке замисли тренера Видачића и да се победом опрости од својих навијача за ову турбулентну сезону.
Сјајни бек шутер Никола Христов очекује тежак меч против Војводине за коју је имао само речи хвале. Међутим Христов верује да његова екипа има довољно знања и снаге да надвиси противника у свим елементима игре и да забележе нову победу.
Утакмица 25. кола између Спартака и Војводине игра се у суботу у Хали спортова „Дудова шума“ са почетком у 18х, а клуб позива све навијаче да дођу у што већем броју и подрже тим у последњем овосезонском мечу на паркету највеће суботичке хале.