Винарија „Врт“ обележила је данас деценију и по постојања, традиције и производње врхунских вина.

На почетку свечаности уприличен је коктел добродошлице, након чега је уследио обилазак винограда.

Бројне званице поздравио је власник Радослав Трипоковић а потом је уприличена додела захвалница.

Испред локалне самоуправе обележавању 15. рођендана „Врта“ присуствовали су већница Јасмина Илић и саветник градоначелника Вук Вујко.