Магазин Дани

Спорт

Десет голова у мрежи Рада

Бојан Николић | 12. март 2018. | 14:17 | Спорт

Играчице ЖФК Спартак имале су лак посао у 1/8 финала Купа Србије, против београдског Рада који је са Градског стадиона испраћен са десет голова у мрежи 10:1. Куриозитет је да су све голове на мечу постигле домаће играчице, а све је почело у 19. минуту преко Јелене Маренић која је начела мрежу гоšћи. Свега пет минута касније, Виолета Словић је неспретно реаговала и затресла сопствену мрежу али то није обесхрабрило голубице, јер су након изједначења редом мрежу тресле Илић у 32. и 48. , потом Маренић у 41., 69. и 79. минуту, Павловић у 44. , Словић у 60. , Марфи у 62. и Матић у 78. минуту.

Тренера Бориса Арсића може да радује распуцана игра својих играчица али и повратак сјајне Марије Илић која је два пута погодила мрежу успут забележивšи три асистенције.

Наредног противника играчице ЖФК Спартак сазнаће након жреба који је планиран током месеца, а док чекају ривала пред голубицама је прва утакмица у наставку Суперлиге Србије и гостовање Маšинцу у Ниšу предстојећег викенда.