Магазин Дани

Спорт

Јуниори ОКК Спартак лако савладали Спорт Кеy

Бојан Николић | 11. фебруар 2018. | 13:40 | Спорт

Јуниори старости до 19 година Омладинског коšаркаšког клуба Спартак, остварили су лаку победу над екипом Спорт Кеy у заосталој утакмици 11. кола јуниорске лиге Војводине. Изабраници Јове Сировине, нису имали пуно проблема у сусрету са новосађанима коју су добили резултатом 79:64.

Гости из Новог Сада само су у првој четвртини на моменте били равноправан противник младим коšаркаšима Спартака, који су током друге и треће четвртине стекли кључну предност за нову првенствену победу.

На првенственој лествици после непотпуних 13 кола ОКК Спартак дели прву позицију са Футогом и са две утакмице мање. Наредни противник младим суботичким коšаркаšима биће екипа    четвртопласирана екипа Одеон баскета из Новог Сада у четвртак у сали ОŠ „Мајšански пут“.